Hakkımda

Merhaba, ben Hakan ...

Hakan Atlı

1977 Almanya doğumluyum ama ömrümün yarısından fazlasını İzmir'de geçirdiğim için  İzmir' liyim :) ve 2,5 senedir de İstanbul'da yaşıyorum. Elektronik bölümü mezunuyum, yaklaşık 20 senedir hem hardware hem software olarak bilgisayarlarla ilgileniyorum.  10 sene önce amatör olarak ilgilenmeye başladığım web tasarım, grafik tasarım projeleri konusunda günümüz itibarıyla profesyonel bir yaklaşımla freelance olarak hizmet veriyorum.

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak sunan, daha fazla satış yapan ve markanız için farkındalık yaratan pazarlama/bilgi web siteleri oluşturma konusu uzmanlık alanımdır.

Sizi projelerinizin her aşamasında yakından takip ederek ve gereksinimlerinizi dinleyerek, iş hedeflerinizi karşılayan bir çözüm sunuyorum. Her yeni projeye, detaylara azami dikkat ve beklentilerinizi aşmak için büyük bir kararlılıkla yaklaşıyorum.

Neler yapabileceğim konusunda fikir edinebilmeniz için lütfen gözatın.

Son Blog Yazısı

Ne Yaparım

PS3 Joystick ile Android akıllı telefonlarda oyunların keyfine varın :)

Tekrar merhaba, evet başlığı yanlış anlamadınız. PS3 oyun konsolları ile Android akıllı telefonlarınızda oyun oynamanın keyfine varacaksınız :) Bundan yaklaşık 4 sene önce haberdar olduğum bir bilgiyi siz değerli takipçiler ile tekrardan paylaşmak istedim. Akıllı telefonlar sayesinde oyun meraklıları bir çok tutkunu oldukları oyunları her yerde oynama imkanına sahip oldu. Bu özellikle ve bu imkanı sağlayan aparatla ilgili olarak Türkiye’de çok kapsamlı bir bilgi, paylaşım görmedim......

Ben İstanbul'da ikamet eden bir Freelance Web Tasarımcısıyım. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için web siteleri oluşturma konusunda uzmanım; ürün veya hizmetlerinizi web üzerinden başarıyla pazarlamanıza yardımcı oluyorum.

info@hakanatli.com.tr

HAKANATLI

Designed in Istanbul.

© Copyright 2016 Hakan Atlı

