Hakkımda

Merhaba, ben Hakan ...

1977 Almanya doğumluyum ancak ömrümün yarısından fazlasını İzmir'de geçirdiğim için  İzmir' liyim ve 3,5 senedir de İstanbul'da yaşıyorum. Elektronik bölümü mezunuyum, yaklaşık 23 senedir hem hardware hem software olarak bilgisayarlarla ilgileniyorum.  13 sene önce amatör olarak ilgilenmeye başladığım web tasarım, grafik tasarım projeleriyle günümüz itibarıyla profesyonel bir yaklaşımla freelance olarak hizmet veriyorum.

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak sunan, daha fazla satış yapan ve markanız için farkındalık yaratan pazarlama / bilgi web siteleri oluşturma konusu uzmanlık alanımdır.

Sizi projelerinizin her aşamasında yakından takip ederek ve gereksinimlerinizi dinleyerek, iş hedeflerinizi karşılayan bir çözüm sunuyorum. Her yeni projeye, detaylara azami dikkat ederek ve beklentilerinizi aşmak için büyük bir kararlılıkla yaklaşıyorum.

Neler yapabileceğim konusunda fikir edinebilmeniz için lütfen gözatın.

Hakan Atlı

Son Blog Yazısı

Ne Yaparım

PS3 Joystick ile Android akıllı telefonlarda oyunların keyfine varın :)

Tekrar merhaba, evet başlığı yanlış anlamadınız. PS3 oyun konsolları ile Android akıllı telefonlarınızda oyun oynamanın keyfine varacaksınız :) Bundan yaklaşık 4 sene önce haberdar olduğum bir bilgiyi siz değerli takipçiler ile tekrardan paylaşmak istedim. Akıllı telefonlar sayesinde oyun meraklıları bir çok tutkunu oldukları oyunları her yerde oynama imkanına sahip oldu. Bu özellikle ve bu imkanı sağlayan aparatla ilgili olarak Türkiye’de çok kapsamlı bir bilgi, paylaşım görmedim......

Ben İstanbul'da ikamet eden bir Freelance Web Tasarımcısıyım. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için web siteleri oluşturma konusunda uzmanım; ürün veya hizmetlerinizi web üzerinden başarıyla pazarlamanıza yardımcı oluyorum.

info@hakanatli.com.tr

0 543 457 19 77

HAKANATLI

Designed in Istanbul.

© Copyright 2016 Hakan Atlı

