Ne Yaparım

Web Tasarımı ve Yapısı

Fark edilebilirliğinizi, satışlarınızı ve kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir web sitesini doğru araçlar kullanarak, iş modelinize göre en verimli şekilde tasarlarım.

 

Tasarlanılan bütün web siteleri tablet, cep telefonu ve bilgisayarlarda en uygun çözünürlükte görülecek şekilde “DUYARLI (RESPONSIVE)” tasarımlardır. Bu sayede sitenize nereden girilirse girilsin doğru şekilde görülmesi sağlanmaktadır. Google da farkedilmeniz için yapılan bu tasarımlara en güncel Arama Motoru Optimizasyon “SEO” teknikleri de uygularım.

 

İstenildiği takdirde bütün bir paket olarak site tasarımı ile beraber dijital pazarlama stratejileri oluşturur, gerekli sosyal medya hesapları açılması ve içerik yönetimi sağlanılması gibi bir çok hizmet sunarım.

 

Ayrıca markanız için web sitesi tasarımları haricinde broşür, flyer, kartvizit tasarımı gibi grafik tasarımı hizmeti de vermekteyim.

Sunduğum ve sağladığım şey;

  • İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış ısmarlama bir çözüm sunma
  • Web tasarımında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir uzmanlık
  • Geri bildiriminizi teşvik ederek tüm süreç boyunca iletişimde olmak
  • Sonuçlara ulaşmaya odaklanarak işinizi büyütmenizi veya başlatmanızı sağlamak
  • Modern cihazlarda çalışan ve arama motorları için optimize edilmiş hızlı, kullanımı kolay bir web sitesi


Projenizi tartışmak için benimle iletişime geçin

Süreç

Tasarım ve web sitesi oluşturmak, yaratıcı, keyifli ve son derece verimli bir deneyim olmalıdır. Size iş hedeflerinizi karşılayan bir çözüm sunabilmek için, gereksinimlerinizi dinleyerek sizi projenin her aşamasına dahil ediyorum.

Web tasarım sürecim hakkında daha fazla bilgi edinin.

Maliyet

Bir web sitesi için uygun olan hiçbir fiyat yoktur, çoğunlukla neye ihtiyaç duyulduğuna bağlıdır; Bununla birlikte, açık olmanız ve bir rehber maliyet oluşturmanızın önemli olduğunu düşünüyorum, böylece ne kadar yatırım yapmanız gerektiğini bilirsiniz.

Ismarlama tasarım ve yapılar tipik olarak gereksinimlerinize bağlı olarak 1,500 - 10,000 Lira arasında değişir.

Bir Web Projesi görüşmek isterseniz lütfen iletişime geçin.

Ne Yapmıyorum

Wordpress ve mevcut temalarla çalışmıyorum. Müşterilerin gereksinimlerine göre hazırlanacak ısmarlama web siteleri tasarlayıp inşa ediyorum. Ben bir Back-End geliştiricisi değilim, bu yüzden bir Back-End geliştirici ile ortak olmadığım sürece büyük ve karmaşık web siteleri için tasarım yapmam.

 

Son Blog Yazısı

Ne Yaparım

PS3 Joystick ile Android akıllı telefonlarda oyunların keyfine varın :)

Tekrar merhaba, evet başlığı yanlış anlamadınız. PS3 oyun konsolları ile Android akıllı telefonlarınızda oyun oynamanın keyfine varacaksınız :) Bundan yaklaşık 4 sene önce haberdar olduğum bir bilgiyi siz değerli takipçiler ile tekrardan paylaşmak istedim. Akıllı telefonlar sayesinde oyun meraklıları bir çok tutkunu oldukları oyunları her yerde oynama imkanına sahip oldu. Bu özellikle ve bu imkanı sağlayan aparatla ilgili olarak Türkiye’de çok kapsamlı bir bilgi, paylaşım görmedim......

Ben İstanbul'da ikamet eden bir Freelance Web Tasarımcısıyım. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için web siteleri oluşturma konusunda uzmanım; ürün veya hizmetlerinizi web üzerinden başarıyla pazarlamanıza yardımcı oluyorum.

info@hakanatli.com.tr

0 543 457 19 77

HAKANATLI

Designed in Istanbul.

© Copyright 2016 Hakan Atlı